יום א', ב’ בחשון תשע”ח
 
 
 
 
 
תגובות: 0   צפיות: 0
פשוט לבקש וקל לקבל עזרה /פתרון ומהר - ש''ס פניות הציבור בשבילך!
נתקלתם בבעייה עם העירייה, בן או בת שלא התקבלו למוסדות חינוך, ייעוץ משפטי מול חברות, בעיות בביטוח מלאומי, הוצאה לפועל, בעיות מול הבנקים, או כל בעייה שנתקלתם בה בכל תחום ובכל עניין, מהיום הכל פשוט וקל יותר - טלפון אחד וכל האנשי מקצוע דואגים לך באופן מיוחד! מערך שלם של אנשי מקצוע ויועצים מהשורה הראשונה מחכים לכל פנייה בשביל לתת לך את הטוב ביותר, וכל זה בחינם! נסו אותנו! ש''ס שרות עם נשמה!
תגובות: 0   צפיות: 343
הראשון לציון הרב הראשי לישראל, הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א
התרגשות ושמחה בקרב כל הנשמעים לדעת תורה- דעת גדולי ישראל ובראשם מרן רבינו פוסק הדור זצוק"ל, בהתפרסם תוצאות הבחירות לרבנות הראשית לישראל: הראשון לציון והרב הראשי לישראל, הגאון הגדול רבי יצחק יוסף שליט"א, ראש ישיבת "חזון עובדיה" ובעל הילקוט יוסף, הרב הראשי האשכנזי הגאון רבי דוד לאו שליט"א, רבה של מודיעין | עם פרסום התוצאות אמש יצא הראשון לציון הנבחר לקבל את ברכת הדרך מאביו, שר התורה מרן מאור ישראל זצוק"ל ובשמחה גדולה כשמרן רבינו בראש אמרו את תפילת ההודיה "נשמת כל חי"
תגובות: -1   צפיות: -1
מרן רבנו עובדיה יוסף זצוק"ל אירח את חברי המערכת בביתו לכבוד 20 שנה ל''יום ליום''.
מיוחד ל"אתר יום ליום": לרגל 20 שנה לעיתון 'יום ליום', עלו בכירי מערכת העיתון לביתו של מרן הגר"ע יוסף, בכדי להתברך מפיו. הרב אמר לבכירי העיתון: "אשריכם שאתם מקדשים שם שמיים"
תגובות: 0   צפיות: 139
כשהמלך איננו
המלך איננו, אבא שלנו איננו, כואב מאוד, אין מילים. דמעות רבות ורתוחות לא יספיקו לשרבט גם אפס קצהו של הכאב הנורא והיתמות האינסופית שחשים אנו בכל הווייתנו. ממששים אנו בצהרי היום כבאפילה מוחלטת ואנה אנו באים.
תגובות: 0   צפיות: 106
שערי ציון
ט' אב ג'של"ט, ירושלים בוערת, בית המקדש הראשון נחרב. כשעומדים היום ממרחק של 2437 שנים, קשה עד מאוד לתאר את שאירע. גם בעומדנו בארץ ישראל, בירושלים, בעיר העתיקה, על יד שריד בית מקדשנו. ליבנו מנסה לחוש את החורבן ממה שנגלה לעיניו, אך הכותל שהשאירו לנו, מקום ממנו לא זזה שכינה מעולם,
תגובות: 0   צפיות: 20
קדושים באתה קדוש
בית מדרש מפואר יש בשכנותי, מרהיב ומדהים ביופיו. מקום מושקע ומטופח עם אוצר ספרים ענק, אבן שואבת לכל מתמיד ולמדן, אברך ובעל הבית. מקום שהייתי יושב בו להכין דברי תורה, וללמוד עם הילדים. פסגת הטכנולוגיה עם רשת פנימית מיוחדת של עשרות אלפי ספרים נגישים לרווחת הלומדים. ניכר שהמשקיעים עשו מעל ומעבר בכדי להפוך אותו למקום תורה, קהילת בני תורה.
תגובות: 0   צפיות: 52
מרדכי קידר   |  יצחק קקון   |  הרב משה שפיר   |  אהרן גץ
ישיבת פאר משה פתח תקוה
"כמדומני שאני היחיד בקבוצה והאחרון שקיבלתי סמיכה של "ידין ידין" ממרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בגלל שיצאתי לרבנות", אומר הרב טל פרז שליט"א רב קהילת הספרדים באירוביין שבקליפורניה, "מרן זצ"ל נתן לי הרבה צ'אפחות, הוא עודד אותי מאוד ודחף אותי להקים פה את הקהילה, ואני רואה את ברכתו בסייעתא דשמיא הגדולה שיש לי כאן"
מיוחד ל"אתר יום ליום", לדמותו של הצדיק הרב משה פארדו זצ''ל מקים ומייסד סמינר ''אור החיים'' ועוד עשרות מוסדות תורה, 18 שנה לפטירתו.
מיוחד ל"אתר יום ליום".
נשמח לשמוע מכם חוות דעת, רעיונות והצעות, מאמרים ודעות, על כל מה שבוער לכם. בהצלחה!
תגובות: -1  צפיות: -1
חדשות
גליונות
טורים אישיים ודעות
כתבות
הלכות
פורום
קמפיין בחירות